Doprava a platba

Na této stránce naleznete informace o dopravě zboží.

 

CENY POŠTOVNÉHO


Nově jsme pro vás připravili doručování zboží přepravní společností PPL. Kurýr Vám zavolá a předem se s vámi domluví na termínu dodání zásilky.

Cena dopravy je 95 Kč.

 

 

OSOBNÍ ODBĚR

 

botyluks botyluks kontakt

 

 

Také vám nabízíme možnost vyzvednout si zboží přímo v naší provozovně v Jablonci nad Nisou na adrese Měsíční 33, Jablonec n N. 466 01 mezi 8 - 20hod. po telefonické domluvě a pouze za předpokladu, že máte zboží zaplaceno převodem na účet. Jakmile bude zboží připraveno k odběru, budete informováni.

 

 

OCHRANA ZBOŽÍ PŘED POŠKOZENÍM

Všechno naše zboží před odesláním balíme do nových bublinkových obálek. Snažíme se dělat maximum pro to, abyste zásilku obdrželi v pořádku a byli maximálně spokojení, bohužel i tak se občas může stát, že zásilka dorazí poškozená. V takovém případě nás prosím kontaktujte a celou záležitost společně vyřešíme tak, abyste byli spokojeni. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a odrazem naší dobře odvedené práce.

O průběhu zpracování zásilky vás budeme informovat a hned, jak předáme zboží přepravci, od nás obdržíte kód, díky kterému budete moci vaší zásilku sledovat.

 

 

index