Doprava a platba

Na této stránce naleznete informace o dopravě zboží.

 

CENY POŠTOVNÉHO


V našem e-shopu si můžete vybrat z více druhů doručení zboží. Prvním je Česká pošta jako Balík do ruky kdy vám Česká pošta doručí balíček většinou do 24h, další možností je Balík na poštu, kdy Vám Česká pošta uloží balíček na vámi zvolené poště po dobu 7 dní.  Pro ty, kdo na zásilku nespěchají a chtějí na poštovném ušetřit je pak Doporučená zásilka,  kde ale může být doba doručení Českou poštou až 5 pracovních dnů. Nově jsme pro vás připravili doručování zboží přepravní společností PPL. Kurýr Vám zavolá a předem se s vámi domluví na termínu dodání zásilky.

 

 

 

Česká pošta - Balík do ruky/na poštu

Česká pošta - Doporučená zásilka

PPL

DPD

Platba dobírkou

---

---

---

---

Platba převodem

120/100 Kč

79 Kč

95 Kč

100 Kč

 

 

 

 OSOBNÍ ODBĚR

 

botyluks botyluks kontakt

 

 

Také vám nabízíme možnost vyzvednout si zboží přímo v naší provozovně v Jablonci nad Nisou na adrese Měsíční 33, Jablonec n N. 466 01 mezi 8 - 20hod. po telefonické domluvě a pouze za předpokladu, že máte zboží zaplaceno převodem na účet. Jakmile bude zboží připraveno k odběru, budete informováni.

 

 

OCHRANA ZBOŽÍ PŘED POŠKOZENÍM

Všechno naše zboží před odesláním balíme do nových bublinkových obálek. Snažíme se dělat maximum pro to, abyste zásilku obdrželi v pořádku a byli maximálně spokojení, bohužel i tak se občas může stát, že zásilka dorazí poškozená. V takovém případě nás prosím kontaktujte a celou záležitost společně vyřešíme tak, abyste byli spokojeni. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a odrazem naší dobře odvedené práce.

O průběhu zpracování zásilky vás budeme informovat a hned, jak předáme zboží přepravci, od nás obdržíte kód, díky kterému budete moci vaší zásilku sledovat.

 

 

indexindex_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.